Harta ţâţelor lumii

După o hartă a mărimilor de mădulare de prin toată lumea (pe care România apare ca ţara organelor cu mărime uşor sub medie) iată şi o variantă care are în vizor mărimea sânilor.

Conform statisticii, femeile din Rusia şi Scandinavia sunt cele mai dotate din acest punct de vedere, iar cele din China şi Japonia stau cel mai prost la acest capitol. Femeile din România au ţâţe de o mărime medie D. Deci, chiar şi dacă ţara noastră nu stă bine la mărimea bărbaţilor, femeile sunt chiar potrivite.

Deci, având în vedere că ţâţele sunt sănătoase, bărbaţii români ar trebui să fie foarte sănătoşi…

/The Fan/

via Targetmap

About The Fan

Nãscut în 1976, în anul în care a apãrut primul supercalculator comercial din lume, Cray-1. Sunt pasionat de Science Fiction, de berea de calitate, de IT si de munti. Nu sunt rasist - detest prostii indiferent de culoarea pielii.Mã gãsiti pe: Google Plus, Facebook si Twitter.

, , , , ,

Comments are closed.